chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
Jesteś oglądania: dom >>Putty Wędkarstwo wolfram

Putty Wędkarstwo wolfram

Co to jest kit wędkarstwo wolfram?

Putty wolfram jest organizacją non-hartowanie, moldable materiał z proszku wolframu i spoiwa polimerowego.W normalnych warunkach, nie twardnieje. Minimalna gęstość 10 g / cm ³. 
plastyczny i niezwykle gęsty, kit wędkarstwo wolfram jest przeznaczony do dodania do swojej platformy, przytrzymać platformę lub linii. Wystarczy przycisnąć odpowiednią ilość off i mają zastosowanie do platformy karpia. 
kit Wolfram jest bardzo gęsty i łatwo ugniatać, tylko mały kawałek będzie zrobić, aby Twój link hak płasko na dnie dnie jeziora, a także użyteczne dla równowagi Haczyki uniwersalne . 
Miękkie kit wolfram, wielki używać podczas pływania połowów lub gdy dodatkowa waga jest potrzebna, aby uzyskać muchy lub przynęty w dół szybko słupa wody. 
kit wędkarstwo Wolfram jest idealne dla każdego rybaka, który chce twardego noszenia i materiał wysokiej gęstości dla przypinanie w dół względu na połączenie haczyk. Łatwo przemieszczać, miękkie i wytrzymałe, kit wędkarstwo wolfram wielka jest w każdych warunkach pogodowych i może trwać nawet w warunkach wilgotnych i wietrznie. 
moldable Putty Wolfram jest wielokrotnego użytku, nietoksyczny stop wolframu kit materiał, który doskonale nadaje się do użycia w każdej chwili możesz użyć podzielić zastrzelony. Wolfram jest 30% cięższe od ołowiu więc mniejsza ilość materiału jest potrzebna, aby te same korzyści tonących jak ołów. Moldable Putty stopu wolframu jest legalne do użytku w obszarach, w których ołów zostało zakazane i jest bezpieczny dla środowiska.

kit wolfram kit wędkarstwo wolfram

kit wędkarstwo wolfram

 

Kit wędkarstwo Wolfram ma następujące zalety: 

1. Wolfram jest 1,8 razy cięższe niż prowadzić tak dodaje sporo wagi w małym obszarze, i przyjazne środowisku. 
2. Kit Wolfram jest dziecko bezpieczne, nie ma żadnych toksycznych materiałów w nim. 
3.Shape każdy rozmiar na głębokości wody i objętości 
4. Pobyty na lidera we wszystkich temperaturach 
5. Odrywa łatwo 
6. Wodoodporna, lepki i wielokrotnego użytku 

Uwaga
Chociaż kit stopu wolframu jest wykonana z nietoksycznych składników, to nie jest zabawka dla dzieci do zabawy. Zawsze myj ręce po każdym użyciu i przechowywać go z dala od żywności i usta. 
Wszystkie typy szpachli rybackiej wolframu mogą być zakwaterowane w ciągu Online Chinatungsten organizacji i jakości oraz poziomu obsługi klienta pozostają spójne dla każdego typu klienta.

 

kit wędkarstwo wolfram kit wędkarstwo wolfram


Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie tym produktem, prosimy o kontakt z nami:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com lub zadzwoń przez: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

więcej informacji>>

Co stopu wolframu| Wolframu Ciężkie gatunki stopów| Wolfram Ciężki Zastosowanie stopu|

Stop Putty Wolfram Boat| Stop Putty Wolfram Samolot| Stop Slot Wolfram Putty samochodów|

Wolframem Panzer Putty|  

Note: Thanks Google Tool for translating this page. If you need more details clearly, please visit English version Tungsten Alloy

Media Center>   [bank Informacji]  [Słownik wolframu]  [PRODUKTY Zdjęcia 'Bank]  [Live Video Przetwórstwa]  [Filmy z obróbki]  [Katalogi]
Ours Zespoły>   [Podróż do Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Święto Wiosny]  [2007 Święto Wiosny]  [poza]  [2008 Święto Wiosny]  [2009 Xmas]
Grupa Chinatungsten>   [warsztat]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Drut molibdenowy]  [baryłek dart]  [wolframowa]   [Pręty wolframowe / Pręty]   [Gramatura papieru]
    [China Tungsten ]  [Węgliki wolframu]  [XATCM ]  [Infosys]  [wolframowa]  [Grzałka wolfram]  [Proszek wolfram][Xiamen wolfram]
    [Bary przerzynanie]  [Stop wolfram]  [Wolfram miedź][Hurtownia rzutki] [wolfram Wikipedia]  [Węglik wolframu Biżuteria]  [Wędkarstwo wolfram]
    [Cena Metale]  [Katalog wolfram]
Linki >   [Zawory kulowe]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
Copyright©1997 - 2015 ChinaTungsten Online All Rights Reserved